O nas

Salon Optyczny Magdalena Spitalniak-Przybylska Firma istnieje od 1990 roku - początkowo na ulicy Kaliskiej 4, a od 1996 roku przy ulicy Kolejowej 34. Jesteśmy członkiem Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych w Poznaniu.

Od początku działalności zwracamy uwagę na wysoką jakość wykonywanych usług i staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego klienta.

Aby sprostać wymaganiom klientów i poznać rosnącą z roku na rok gamę produktów branży optycznej podnosimy stale swoją wiedzę. Uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez firmy optyczne na temat wprowadzanych nowości. Dotyczy to nowych konstrukcji soczewek okularowych, ich przeznaczenia,wszelkiego rodzaju uszlachetnień-powłok antyrefleksyjnych, przeciw parowaniu. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosimy na kursach szkoleniowych organizowanych przez Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych w Poznaniu.

W warsztacie optycznym pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie firmy ESSILOR. Daje to możliwość wykonania usług z bardzo dużą dokładnością i niezawodnością.

© 2013-2016 OptykSpitalniak.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.